آمار بازدید

 

کل بازدید کنندگان : 173875
بازدید کنندگان امروز : 38
بازدید کنندگان این صفحه : 147238
بازدید کنندگان آنلاین : 4
مدت زمان تولید صفحه : 0/2969

 

تقویم و مناسبت ها
اخبار > کاهش شدید دمای هوا در قم


  چاپ        ارسال به دوست

ئیس اداره پیش ‌بینی هواشناسی قم خبر داد؛

کاهش شدید دمای هوا در قم

به گزارش اداره کل مدیریت بحران استان قم،رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: آب و هوای استان فردا صاف گاهی همراه با وزش باد است، فردا جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعتی بین 20 تا 35 کیلومتر بر ساعت است.

محمدرضا قاضی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان نیمه ابری به تدریج ابری، از بعد از ظهر بارش باران و برف و وزش باد است، امروز جهت وزش باد در قم شمال غربی و با حداکثر سرعتی بین 30 تا 45 کیلومتر بر ساعت است.

وی ادامه داد: امروز حداقل و حداکثر دمای استان قم به ترتیب 1 درجه و 13 درجه است، اما فردا کمترین و بیشترین دمای استان قم به ترتیب به 1-  درجه و 1 درجه خواهد رسید.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: آب و هوای استان فردا ابری همراه با بارش برف به تدریج کاهش ابر و کاهش دما است، فردا جهت وزش باد در قم شمال غربی و با حداکثر سرعتی بین 30 تا 45 کیلومتر بر ساعت است.

قاضی با اشاره به وضعیت دمای قم طی روزهای آتی اظهار کرد: روز دوشنبه آب و هوای استان کمی تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد خواهد بود، در آن روز کمترین و بیشترین دمای قم به ترتیب 6-  درجه و 1 درجه است.

وی ادامه داد: در روز دوشنبه جهت وزش باد در استان قم شمال شرقی و با حداکثر سرعتی بین 15 تا 30 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان به ترتیب منطقه دستجرد با 1 درجه و منطقه کوه سفید با 17 درجه بود.

قاضی در پایان خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 1 درجه و 16 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 32 کیلومتر بر ساعت با جهت شرقی در این شهر بودیم.

پایان پیام


٢٣:٥٠ - 1396/11/07    /    شماره : ١٥٢٦١    /    تعداد نمایش : ١٨٧ستاد بحران

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد