آمار بازدید

 

کل بازدید کنندگان : 187152
بازدید کنندگان امروز : 29
بازدید کنندگان این صفحه : 157198
بازدید کنندگان آنلاین : 1
مدت زمان تولید صفحه : 0/2812

 

تقویم و مناسبت ها
اخبار > آغاز اجرای طرح انتظامي ترافيکي نوروز در قم


  چاپ        ارسال به دوست

با مشارکت همه دستگاههای امدادی استان انجام شد؛

آغاز اجرای طرح انتظامي ترافيکي نوروز در قم

به گزارش اداره کل مدیریت بحران استان قم،سردار"کاظم مجتبايي" در رزمايش انتظامي – ترافيکي نوروز 97 که با حضور استاندار قم همراه بود، اظهارداشت: استان قم در سال جاري به دليل کاهش تصادفات و تلفات رانندگي به عنوان 3 استان برتر کشور معرفي شد.

وي گفت: متاسفانه در تعطيلات نوروز96 ، 560 فقره تصادف در استان رخ داد و ۱۵ نفر جان خود را از دست دادند که این برای ما نگران کننده است.

فرمانده انتظامي استان قم با بيان اين که طرح نوروزي 97 همزمان با سراسر کشور از 24 اسفند به مدت 21 روز تا 15 فروردین ادامه خواهد داشت، افزود: اين طرح در قم با حضور 2 هزار نفر از ۸ سازمان پليس، هلال احمر، اورژانس، راه و شهرسازی، حمل و نقل و پایانه ها، شهرداری، آتش نشانی و بخش های اجتماعی شامل همیاران پلیس با محوریت پلیس راه و راهور در استان انجام می‌شود.

وي گفت: در نوروز۳۰۰ گشت خودرویی در سطح معابر شهری و برون شهری و ۷۰ پایگاه ثابت و سیار نيز برقرار خواهند بود و تمامی نیروها و گشت ها توسط ۲ فروند بالگرد پشتیبانی هوایی مي شوند.

سردار مجتبايي با بيان اين که این رزمایش نقطه عزیمت ۸ سازمان مهم برای ایجاد آرامش و امنیت در سطح جاده هاست، افزود: رزمايش انتظامي – ترافيکي نوروز می‌تواند قدرت پاسخگویی دستگاه های هدف و تمام دستگاه هایی که در این طرح مشارکت دارند را افزایش دهد.

فرمانده انتظامي استان قم تاکيد کرد: پلیس به شدت با تخلفات حادثه ساز مانند سرعت و سبقت غیرمجاز در ايام نوروز برخورد خواهد کرد.

وي با بيان اين که 78 نقطه حادثه ‌خیز در استان وجود دارد، گفت: طي اين مدت از 117 دوربین در استان استفاده حداکثری مي شود چون پایش اپتیکی از جمله اهدافی است که در این طرح دنبال خواهد شد.

سردار مجتبايي تاکيد کرد: انسجام سیستمی بین دستگاه ها و هم چنین انسجام اجتماعی با مردم که نماد آن همیاران پلیس است در این طرح پي گيري شده تا بهترین شرایط را از نظر ایمنی و آرامش در سطح جاده ها و معابر شهری ایجاد شود.

* استاندار قم:نيروي انتظامي قم عملكرد مطلوبي در برقراري نظم و امنيت داشته است

مهندس مهدي صادقي استاندار قم نيز طي سخناني با بيان اين که عرصه امنیت بسيار مهم است، اظهارداشت: زیرساخت همه فعاليت ها امنیت بوده که خوشبختانه این مهم به لطف الهي و تلاش های شبانه روزی نیروی انتظامی حاصل شده است.

وي گفت: نتیجه ارائه خدمات مناسب رضایتمندی همه ی مردم است که درسایه ی هماهنگی، همدلی و هم افزایی به دست مي آيد.

وي با اشاره به حجم گسترده ورود زائران و مسافران نوروزي به استان قم، تصريح کرد: خوشبختانه در عرصه ی خدمت رساني طي ارزیابی‌های صورت گرفته سال به سال درجه ی رضایتمندی از استان بیشتر شده و ان شاء الله امسال نيز همینگونه خواهد بود.

استاندار قم گفت: البته انتظارمان این است تا در سال جدید و در سایه هماهنگی ها و همکاری ها بتوانیم خدمات بهتری را ارائه کنیم.

گفتني است،‌ در خاتمه با عبور يگان هاي موتوري حاضر در اين مراسم از جلو جايگاه شامل رده هاي مختلف پليس استان، راهداري، هلال احمر، شهرداري، آتش نشاني و اورژانس و همچنين پرواز دو بالگرد هلال احمر و اورژانس طرح نوروزي 97 آغاز شد.

پایان پیام


١٧:٢١ - 1396/12/24    /    شماره : ١٥٥٣٧    /    تعداد نمایش : ١٤٧ستاد بحران

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد