آمار بازدید

 

کل بازدید کنندگان : 216905
بازدید کنندگان امروز : 54
بازدید کنندگان این صفحه : 177263
بازدید کنندگان آنلاین : 1
مدت زمان تولید صفحه : 0/5000

 

تقویم و مناسبت ها
اخبار > فعالیت 3500 کانون غنچه‌های هلال در کشور


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشورخبرداد:

فعالیت 3500 کانون غنچه‌های هلال در کشور

به گزارش اداره كل مديريت بحران استان قم ،مسعود حبیبی امروز در حاشیه برگزاری مانور امداد و نجات غنچه های هلال که در سایت امداد هلال احمر قم واقع در جاده قم – تهران برگزار شد، با گرامیداشت هفته هلال احمر عنوان کرد: غنچه های هلال در واقع غنچه های شادابی هستند که بشردوستی و عشق ورزیدن به هم نوع را می آموزند.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور افزود: آن ها 7 اصل هلال احمر از جمله بی طرفی، بی غرضی، استقلال، خدمات داوطلبانه، بشردوستی را فرا می‌گیرند.

وی خاطرنشان کرد: در هلال احمر بر اساس این اصول 7 گانه در جهت تکریم و کاهش آلام بشری و حفظ جان انسان ها و کمک به سلامت آن ها و گسترش صلح، دوستی، بشر دوستی فعالیت می کنیم.

حبیبی بیان کرد: تاب آوری جامعه در برابر مخاطرات اهمیت زیادی دارد و باید در این ارتباط آموزش ها و برنامه های جامعی ارائه گردد.

وی تصریح کرد: در این راستا برنامه ها با محتواهای ارزشمند برای غنچه های هلال 5 تا 7 سال در قالب جشنواره های مختلف برگزار می شود.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور افزود: در جهت اهداف بشردوستانه هلال احمر، 3500 کانون غنچه های هلال در کشور فعال است.

وی گفت: این غنچه ها در هلال مهربانی و احترام و کمک به دیگران و دستگیری از نیازمندان و کار با جعبه کمک های اولیه و پناه گیری و خروج ایمن را یاد می گیرند.

حبیبی با بیان اینکه بیش از دو ماه تلاش شبانه روزی در جهت آموزش غنچه های هلال زمان صرف شد، گفت: در این سنین شخصیت کودکان شکل می گیرد؛ از این رو بهترین زمان برای آموزش و تربیت و ارائه مفاهیم والای انسان دوستانه به کودکان و خود ایمنی و کمک کردن به خود و دیگران در این سن می باشد.


پایان پیام


١٢:٤٧ - 1397/02/17    /    شماره : ١٦٩١٠    /    تعداد نمایش : ١٦٨ستاد بحران

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد