آمار بازدید

 

کل بازدید کنندگان : 220385
بازدید کنندگان امروز : 51
بازدید کنندگان این صفحه : 179595
بازدید کنندگان آنلاین : 1
مدت زمان تولید صفحه : 0/2969

 

تقویم و مناسبت ها
اخبار > حضور گسترده شهروندان در فروشگاه‌ها نگران‌کننده است


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرکل مدیریت بحران استان قم:

حضور گسترده شهروندان در فروشگاه‌ها نگران‌کننده است

به گزارش اداره کل مدیریت بحران استان قمبه نقل از تسنیم،محسن اروجی در چهاردهمین جلسه اجرای دستورالعمل بسیج ملی مبارزه با کرونا در تالار معصومیه(س) فرمانداری اظهار داشت: متأسفانه در دو روز اخیر، عکس‌ها و تصاویری که از فروشگاه‌های قم منتشر شده نشان‌دهنده بی‌توجهی مردم به پروتکل‌های بهداشتی و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی است.

مدیرکل مدیریت بحران استان قم افزود: حضور گسترده و تردد فراوان شهروندان در فروشگاه‌های بزرگ قم، نگران‌کننده است.

وی با بیان اینکه برخی از شهروندان در فروشگاه‌ها از ماسک و دستکش استفاده نمی‌کنند و نسبت به هشدارهای بهداشتی بی‌توجه هستند، تصریح کرد: از طرفی متولیان این فروشگاه‌ها نیز فاصله‌گذاری ایمن را در نظر نگرفته‌اند.

اروجی خاطرنشان کرد: تا زمانی که جامعه و شهروندان نسبت به خطرات کروناویروس به باور نرسیده‌اند نمی‌توانیم توفیقی در اجرای طرح‌های مصوب در فاصله‌گذاری اجتماعی داشته باشیم.

وی تصریح کرد: رسانه‌ها باید عواقب خطرناک شیوع این بیماری را به مردم نشان دهند و آموزش‌ها و نکات مهم در جهت پیشگیری از شیوع کروناویروس به‌طورجدی پیگیری شود.

مدیرکل مدیریت بحران استان قم با تأکید بر اینکه “با توجه به اهمیت تأمین مایحتاج مردم، موافق تعطیلی فروشگاه‌های بزرگ نیستیم و حتی شبانه‌روزی شدن را در دستور کار قرار می‌دهیم”، گفت: اما بی‌مبالاتی در این موضوع با حضور گسترده شهروندان و این میزان تجمع را نمی‌پذیریم.

پایان پیام

 


٠٠:٥٠ - 1399/01/19    /    شماره : ٢١٠٧٨    /    تعداد نمایش : ٣٨ستاد بحران

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد