آمار بازدید

 

کل بازدید کنندگان : 223849
بازدید کنندگان امروز : 128
بازدید کنندگان این صفحه : 182270
بازدید کنندگان آنلاین : 1
مدت زمان تولید صفحه : 0/2969

 

تقویم و مناسبت ها
اخبار > ضرورت نظارت بر اجرای پروتکل های بهداشتی در بازگشایی ها


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار قم تاکید کرد:

ضرورت نظارت بر اجرای پروتکل های بهداشتی در بازگشایی ها

به گزارش اداره کل مدیریت بحران استان قم؛دکتر بهرام سرمست استاندار قم در جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان قم طی سخنانی با اشاره به پیگیری مصوبات ستاد ملی کرونا اظهار کرد: از ۲۴ خرداد بازگشایی هایی در خصوص مهدهای کودک و آموزشگاه های قرآن صورت خواهد گرفت.
سرمست نظارت بر روند بازگشایی ها را مورد تاکید قرار داد و گفت: با توجه به برگزاری امتحانات مدارس، بایستی پروتکل های بهداشتی رعایت شوند تا شاهد مدیریت بیماری کرونا باشیم.
وی کمک های مردم و خیرین و همراهی ایشان با نیازمندان و افراد آسیب دیده از بحران کرونا را مورد توجه قرار داد و افزود: بایستی با قدردانی، به این اقدامات هویت بخشیده و تداوم آنها در دوران پس از بحران را تضمین کنیم.
سرمست گفت: شناسایی گروه هایی که در دوران شیوع بیماری کرونا به لحاظ معنوی و مادی حامی دولت بوده اند و قدردانی از ایشان بایستی در دستور کار مدیران اجرایی باشد.

استاندار قم همچنین با اشاره به حوادث آتش سوزی های اخیر در سطح کشور و استان قم، اقدامات پیشگیرانه در این خصوص را ضروری دانست و تصریح کرد: بایستی برای حفظ منابع طبیعی استان تلاش مضاعف داشته باشیم.
سرمست خاطرنشان کرد: از ظرفیت جوامع محلی و مردمی برای حفظ محیط زیست بایستی بهره بیشتری گرفته شود.

پایان پیام


١٥:٥٢ - 1399/03/21    /    شماره : ٢١٤٣١    /    تعداد نمایش : ٣٧ستاد بحران

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد